Czartery w Chorwacji i okolicach

Czartery w Chorwacji, Czarnogórze, Słowenii

Chorwacja, Słowienia, Czarnogóra. Jednym słowem Adriatyk - jeden z najpopularniejszych akwenów po którym żeglują nasi żeglarze. Czysta i ciepła woda, długi sezon, duża ilość wysp, urozmaicone wybrzeże. Jednym słowem wszystko czego żeglarzowi potrzeba.

Również zaletą Chorwacji jest jej ciepły klimat oraz łatwość dojazdu z naszego kraju (tanimi liniami lotniczymi, samochodem lub autobusem).

Do wyboru mamy setki jachtów od naszych sprawdzonych armatorów. Od małych dwukabinowych jachtów, po duże 5-cio kabinowe, katamarany oraz łodzie motorowe, a nawet luksusowe jachty czarterowane z załogą.

Również zajmujemy się organizacją załogi (kapitana, kucharza, hostessy - w zależności od potrzeb), nawet na najmniejsze jachty.

Ceny zależą od wielkości jachtu, terminu czarteru, wieku i wyposażenia jachtu.

Armatorzy w zależności od terminu i długości czarteru jachtu oferują atrakcyjne rabaty.

Do każdego czarteru podchodzimy indywidualnie, wybierzemy coś specjalnie dla Ciebie, przebrnięcie przez cenniki czarterów pozostaw nam. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, jeśli masz jakieś pytania - służymy pomocą - tel. 62 76718 67, e-mail: czartery@morka.pl.

Ciekawe miejsca i trasy

Adriatyk można podzielić na trzy obszary:

  • Północny - na północ od Zadaru, aż do Słowenii i Wenecji. Obejmuje wiele ciekawych miejsc i pięknych wysp, m.in. Cres, Pulę, Rovinj, Istrię, wyspę Krk.
  • Środkowy - pomiędzy Zadarem a Splitem. W tym regionie najpopularniejsze są parki narodowe: Kornaty, wodospady Krka. Znajduje się tu wiele zabytkowych miast, np. Sibenik, Trogir, Biograd. 
  • Południowy - na południe od Splitu. W tym rejonie możemy odwiedzić Dubrovnik, Korculę (miasto Marco Polo), Błękitną Grotę, czy sąsiadującą z Chorwacją - Czarnogórę.

W Chorwacji znajduje się wiele obiektów wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, wiele parków narodowych, wiele malowniczych zatok. Natomiast i małe klimatyczne miasteczka oczarują nas pięknymi widokami i atmosferą.

W Chorwacji żeglujemy od ponad 15 lat, po kilka miesięcy w roku, prowadzimy tam szkolenia - znamy ten kraj. Przygotujemy dla Ciebie trasę z ciekawymi miejscami!

Cres Dubrovnik Kaprije Czartery w Chorwacji Tribunj - Dalmacja Środkowa Vrulje - stolica Kornat
pixel