• Meteo na Adriatyku - kurs on-line
  • Meteo na Adriatyku - kurs on-line
  • Meteo na Adriatyku - kurs on-line
  • Meteo na Adriatyku - kurs on-line
  • Meteo na Adriatyku - kurs on-line
  • Meteo na Adriatyku - kurs on-line
Nowość Bestseller

Meteo na Adriatyku - kurs on-line

  • E-learning, kurs on-line o pogodzie na Adriatyku. Przeznaczony dla osób żeglujących w Chorwacji i okolicach. Zwięźle i na temat, same konkrety. Jak analizować prognozy pogody, skąd je czerpać, jak korzystać z popularnych modeli.
127,00 zł
/ szt.

KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE

Możesz sprawdzić czy towar dostępny jest w sklepie od ręki lub zamówić go przez Internet i odebrać w sklepie.
Sprawdź dostępność


Zapraszam Cię na szkolenie o pogodzie na Adriatyku, stworzone specjalnie dla żeglarzy i motorowodniaków!

Czym wyróżnia się nasze szkolenie? Przede wszystkim, zdobędziesz niezbędną wiedzę, która pozwoli Ci lepiej zrozumieć i przewidzieć warunki pogodowe na Adriatyku. Dowiesz się gdzie najlepiej sprawdzać prognozy pogody i dlaczego trzeba być ostrożnym przy korzystaniu z modeli w popularnych aplikacjach - np. windy.com Opanujesz umiejętność interpretacji prognoz, analizy chmur i wiatru, a także rozpoznawania potencjalnych zagrożeń meteorologicznych. Dzięki temu staniesz się bardziej niezależnym i pewnym siebie żeglarzem.

Autorem kursu jest doświadczony kapitan i instruktor Piotr Lewandowski, autor podręczników dla żeglarzy i motorowodniaków, w Chorwacji żegluje zawodowo od 2003 roku. Pokażemy Ci techniki nawigacji przy użyciu informacji meteorologicznych, podzielimy się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi optymalnego wykorzystania warunków pogodowych, a także pomożemy Ci zrozumieć wpływ pogody na bezpieczeństwo żeglugi.

To szkolenie jest przeznaczone zarówno dla początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z żeglarstwem, jak i dla doświadczonych żeglarzy, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę. Nasze zajęcia są praktyczne, oparte na rzeczywistych przypadkach związanych z żeglugą na Adriatyku.

Nie czekaj dłużej! Dołącz do naszego kursu o pogodzie na Adriatyku i odkryj fascynujący świat meteorologii żeglarskiej. Bądź gotowy na każdą przygodę, dzięki zdobytym umiejętnościom. Rezerwuj swoje miejsce już teraz!

Żagle w górę i w drogę!

Zespół szkoleniowy Morka.pl

Dostęp do kursu jest na 90 dni, jeśli będziesz chciał skorzystać z tego kursu po tym okresie - odezwij się do nas.

I nie kupuj tego kursu, jeśli zamierzasz czarterować u nas jacht na Adriatyku. Dostaniesz go w prezencie!

Ze względów bezpieczeństwa dostęp do szkolenia nadajemy ręcznie. Najpóźniej w następnym dniu roboczym. Jeśli jednak potrzebujesz dostępu szybciej, odezwij się do nas, najepiej przez messengera Morki

Opinie naszych klientów
Zapytaj o ofertę
Zapytaj o produktInteresują Cie nasze czartery? Chcesz zarezerwować termin?
Skontaktuj się z nami a my przygotujemy dla Ciebie odpowiednią kalkulację
Wyślij zapytanie Pola oznaczone * są wymagane
pixel